Bastisje në Drenas, policia tregon cakun dhe çfarë u gjet

Gjatë kontrollit të policisë në shtëpinë e një të dyshuari në Drenas, është gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri.

Policia ka njoftuar se bastisja në Drenas është bërë të shtunen rreth orës 20:00, transmeton DrenicaOnline.

Pistoleta me një karikator me 12 fishekë është sekuestruar.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë