Rrëmbet një person në Prishtinë, dërgohet në mal

Policia ka pranuar një informatë nga një qytetar se një shok i tij është rrëmbyer nga një person dhe i njëjti është dërguar në një mal në afërsi të Prishtinës, transmeton DrenicaOnline.

Njësitë policore kanë filluar ta trajtojnë rastin e ndodhur të hënën në rrugën “Fadil Vata” në Prishtinë.

Pas disa orësh personi që dyshohet se ka qenë i rrëmbyer është paraqitur në stacion policor.

Njësitë e hetimeve rajonale janë duke e trajtuar rastin. nuk raportohet për të arrestuar./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë