Pamje të rënda nga aksidenti i tmerrshëm në hyrje të Mitrovicës, shihen persona të shtrirë në tokë

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në hyrje të Mitrovicës.

Gazeta10 ka raportuar dhe sjellur pajme nga kjo ngjarje e rëndë. Poashtu policia ka konfirmuar se tre persona janë lënduar dhe kanë kërkuar ndihmë

“Rreth orës 20:17, është raportuar për një aksident trafiku i shkaktuar në rrugën nacionale në hyrje të Mitrovicës, në aksident janë përfshirë dy vetura, si pasojë e aksidentit tre persona kanë kërkuar tretman mjekësor”, ka thënë zëdhënësi Avni Zahiti.

Pamjet më poshtë janë siguruar nga gazeta “Jepi zë”

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë