LAJM I FUNDIT: Arrestohen grabitësit e argjendarisë në Suharekë

Policia e Kosovës pas një pune intensive hetimore i ka rënë në gjurmë grupit që kreu grabitjen e armatosur në Suharekë.

KosovaNews nga burimet e saj brenda Policisë mëson se në orët e pasdites ka lokalizuar disa të dyshuar dhe tashmë i ka arrestuar disa nga personat e armatosur të cilët u përfshinë në grabitjen e argjendarisë para tre ditësh në qytetin e Suahrekës, e ku mbeti i plagosur edhe një polic.

Operacioni është në zhvillim e sipër dhe posa të kemi informacione të reja do të raportojmë.

.

.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë