Dalin pamjet dramatike nga momenti i plaçkitjes së argjendarisë “Diakos”, në Suharekë

Një grabitje e armatosur si në filma ka ndodhur pasditen e sotme në argjendarinë “Diakos” në Suharekë, ku dyshohet se ka pasur shkëmbim zjarri mes Policisë dhe hajnave.

VIDEO

Për pasojë, një zyrtar policor ka mbetur i plagosur.

Policia ka konfimruar se polici e ka marrë tretmanin mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ndryshe, tashmë janë publikuar pamjet dramatike nga momenti i plaçkitjes së argjendarisë “Diakos”, në Suharekë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë