Nisin punimet/ Kështu do të duket stadiumi në qendër të Drenicës

Komuna e Skënderajit ka nisur sot punën për ndërtimet në projektin “Ilaz Kodra”.

Ky projekt parasheh rrënimin e objekteve ekzistuese dhe ndërtimin e objekteve të reja afariste bashkë me tribunat e pjesës veriore të stadiumit “Bajram Aliu”.

Nënkryetari i komunës, Sami Lushtaku ka paraqitur një pamje se si do të doket pamja e këtij bulevardi.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë