Dardan Islami vjen në përfundim që 51 përqindëshi i VV-së janë gllupa

Analisti politik, Dardan Islami ka kritikuar 51 përqindëshin e Qeverisë Kurti, duke përfunduar kështu se të gjithë janë “gllupa”, shkruan Periskopi.

“…51%-shi po me dalin komplet gllupa”, ka shkruar Islami.

Ai në një status në Facebook ka shkruar se lideri i VV-së po vazhdon me rrena e mashtrime duke bërë mjegull e lojra fjalësh.

“Por tash kur u kuptu rrena dhe mashtrimi, dhe kur lideri po vazhdon dhe po i mban ne mjegull duke bere lojra fjalesh…”, ka shkruar ai./Periskopi

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë