Blero: Unë ruhem prej Zotit, s’merrna me psikopata

Në orët e vona, Blero dhe disa banorë të tjerë të shtëpisë kanë diskutuar për disa gjëra.

Teksa Edona i tha këngëtarit të ketë kujdes nga dikush, ai tha se ka frikë vetëm nga Zoti dhe se nuk merret me “psikopata”, njofton Klankosova.tv.

“Unë jam mësuar me këto sene oj Edona”, tha Blero duke mos treguar për kë e ka fjalën.

Sipas diskutimit, Blero duket ta ketë pasur fjalën për Lindën e cila së fundmi edhe e ka akuzuar se para shumë vjetësh ka tentuar të qëndrojë në dhomën e saj të hotelit.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë