Lladrovci pas fitores së kombëtares së Kosovës: Ju duam, përgjithmonë!

Përkrahësi i flaktë i kombëtares së Kosovës, kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, pas fitores së Kosovës ndaj Izraelit, ka shkruar “ju duam përgjithmonë”.

Postimi i plotë:

Ju lumtë djem, është fitore e shkëlqyer. Fitorja është jo vetëm e ekipit por e gjithë futbolldashësve. Kombëtarja e Kosovës sonte dëshmoi se di të ndërtoj shpirt unik, pres më shumë gola në të ardhmen dhe rastet të kurorëzohen me shënime. Keni shkëlqyer.

Ju duam, përgjithmonë!

https://instagram.com/p/Czj90Xft5tW/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë