E dhimbshme: Ndahet nga jeta e reja N.Kelmendi, të afërmit japin lajmin e trishtë

Një rast shumë i rëndë ka ndodhur të shtunën në familjen Kelmendi në Mitrovicë. ku e reja, Nora, u nda nga jeta.

Lajmin për vdekjen e kanë dhënë familjarët e saj në rrjete sociale.

Degjoni çfarë porosie ka qytetarë për krerët e vendit:

“Miq dhe familjare ju njoftojme se dje nderroi jete motra jone e madhe Nora, varrimi i te ndjeres behet sot e diel ne ora 14:00 ne fshatin Kelmend. E pamja do te jete e hapur vetem te henen. I pushoft shpirti ne paqe, do ta kujtojme gjithmone.”, kanë njoftuar familjarët.

Lamtumira e fundit do t’i jepet sot, në varrezat e fshatit Kelmend.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë