Edona ishte bërë nuse me vello e dasmë të madhe, s’do ta besoni se kush ishte burri i saj

Edona ishte martuar e ishte bërë nuse me vello e dasmë të madhe, s’do ta besoni se kush ishte burri i saj.

Edona James tashmë është bërë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është fenomeni i këtij sezoni të Big Brother VIP Kosova, përcjell Telalli.

Edona para hyrjes në BBVK ka qenë e martuar dhe madje e ka veshur edhe fustanin e bardhë.

Se si është dukur ajo në dasmën e saj, mund ta shihni në pamjet e mëposhtme.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë