Aksident tjetër trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë, krijohen kolona të gjata (Pamje)

Një aksident trafiku mes dy automjeteve ka ndodhur në rrugën Fushë Kosovë – Komoran, në Vragoli.

Në aksident janë përfshirë një kombi dhe një veturë me targa zyrtare, transmeton DrenicaOnline.

Kolona e automjeteve është e gjatë në drejtim të Komoranit.

Lexuesit e DrenixaOnline kanë dërguar pamje nga ky aksident:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë