Arrestohen dy persona në Drenas, policia jep detaje

Janë arrestuar dy të dyshuar në Drenas pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë kanosur mes vete,  po ashtu njëri nga ta e ka kanosur verbalisht edhe viktimën mashkull kosovar.

Lidhur me rastin palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur të dielën pas orës 19:00.

/DrenicaOnline/
 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë