Lajm i hidhur për familjen Bajraktari, vdes në moshë të re një person

Familja Bajraktari nga Mitrovica ka marrë lajmin e hidhur.

Sot ka ndërruar jetë mitrovicasi, Valdet Bajraktari, shkruan Jepi zë.

Vdekja e të riut nga Mitrovica ka mërzitur dhe ka shkaktuar dhimbje të madhe tek familjarët dhe shoqëria e të ndjerit.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët përmes një postimi në rrjetet sociale.

Postimi i plotë:

Tek Allahut jemi dhe tek ai do te kthehemi.
Allahu të Mëshiroft Valdet Bajraktari ☝🤲.
Për Kohen e Varrimit do ju njoftojm me Kohë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë