Aksident i rëndë trafiku afër Carralevës [Pamje]

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmjën e sontme në Carralevë të komunës së Shtimës.

 

 

Lajmin e ka bërë të ditur Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit.

Në aksident, një automjet kombi është përplasur me një veturë me targa gjermane.

Kjo e fundit ka përfunduar e rrotulluar dhe jashtë rrugës, raporton Indeksonline.

 

 

Deri më tani nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident, teksa në vendin e ngjarjes kanë arritur zjarrfikësit.

Më poshtë pamje.

May be an image of ambulance, van and road
May be an image of ambulance and train
May be an image of road

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë