VIDEO | Hajnat e çojnë në ajër bankomatin në Ferizaj, dëmtohet edhe vetura e policisë

Skena si në filmat aksion janë parë në orët e para të mëngjesit në Ferizaj. Një bankomat është hedhur në ajër në dalje të Ferizajit.

Policia ka arritur në vendngjarje dhe dyshohet se ka patur shkëmbime armësh mes dy grupeve. Për pasojë shihet edhe një veturë e dëmtuar e policisë së Kosovës.

Nuk dihet ende nëse ka të arrestuar apo të lënduar nga ky rast.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë