Familjarët në lot/ Pamje nga ceremonia mortore e Lulzim Kryeziut

Afaristi Lulzim Kryeziu dje u gjet i vdekur.

Ai ka bërë vetëvrasje, dhe në vend të ngjarjes kishin dalë njësitet emergjente, forenzikës dhe mjekësisë ligjore, ku dhe kishin konstatuar vdekjen e viktimës, shkruan lajmi.net.

Sot në varrezat e fshatit Bubavec, atij iu dha lamtumira e fundit.

Po ashtu nga Prokuroria e Gjakovës thanë dje se kjo vdekje është duke u hetuar.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë