U gjet gruaja nga Drenasi e cila sot u shpall e zhdukur- policia jep detaje

Në gjendje të mirë shëndetësore, është gjetur personi që u raportua e zhdukur me 27.10.2023 në Drenas.

Aktualisht hetuesit policor po ndërmarrin të gjitha veprimet e nevojshme në koordinim me prokurorinë përkatëse, lidhur me rastin.

Policia falenderon mediat dhe qytetarët për kontributin e vazhdueshëm dhe besimin në Policinë e Kosovës.

/DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë