Aksident në Arllat, krijohen kolona (VIDEO)

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Arllat. Në aksident janë të përfshira dy automjete.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin. Si pasojë e aksidentit janë krijuar edhe kolona në atë pjesë të rrugës.

Paparaci është në pritje të përgjigjes së policisë për të mësuar detaje nga rasti.

Më poshtë pamje nga vendi i ngjarjes:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë