Dalin pamjet nga vendi i krimit në Vushtrri ku mbeti i vrarë një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot.

Një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur.

Rasti ka ndodhur në Vushtrri.

Ende nuk dihet nëse ka të arrestuar lidhur me rastin apo edhe shkaqet që kanë çuar deri tek ky incident.

DrenicaOnline ka kontaktuar me policinë, por deri në momentin e publikimit të lajmit nuk kanë kthyer përgjigje.

Pamje nga vendi i krimit:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë