Kujdes pamjet/ Rrahje si në filma të “Rrethi i Ismetit” (Video))

Në mëngjesin e sotëm, disa persona janë përleshur fizikisht mes vete të vendi i njohur si “Rrethi i Ismetit”, në Prishtinë.

Në redaksinë e IndeksOnline ka arritur një video ku shihen disa disa persona duke u rrahur mes vete, dhe disa që provojnë t’i ndalojnë.

Nuk dihet cilat janë arsyet që çuan deri në përleshjen e tyre.

IndeksOnline është në pritje të përgjigjes nga Policia e Kosovës.

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë