Arrestohet një femër në Komoran, policia tregon motivin

Është arrestuar një femër në Komoran për shkak të një mosmarrëveshje që kishte me një mashkull, transmeton DrenicaOnline.

Policia nuk ka dhënë më shumë detaje por ka konfirmuar se viktima dhe e dyshuara janë familjar.

Lidhur me rastin palët pasi janë intervistuar ndërsa në konsultim me prokurorin janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti është raportuar të mërkurën pas orës 16:00./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë