Ky është Buci nga Drenasi që kërkon mbështetjen tuaj për ta fituar Big Brother VIP Kosova (Video)

Në mesin e konkurrentëve të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova është edhe Ylli Dervishi, i njohur si Buci.

Kohë më parë, ai arriti të triumfonte në një spektakël të ngjashëm me BBVK-në.

I kapluar nga emocionet, Buci ka thënë se pret të dalë fitues i këtij edicioni të dytë.

Por a e dini se Buci është nga Drenasi. Ai prej vitesh jeton në Prishtinë dhe punon në diskoteken Zone.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë