E dhimbshme për familjen Nebihu, ndahet nga jeta zyrtari policor

Sot është ndarë nga jeta zyrtari policor nga qyteti i Mitrovicës, Abaz Nebihu.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë djali Arbani, përmes rrjetit social Facebook.

I pikëlluar për ndarjen nga jeta të babait, ai njoftoi se familja dhe miqtë do të njoftohen me kohë për ceremoninë e varrimit.

Postimi i plotë:

Njoftim mortor!

Te Allahut jemi dhe te ai do kthehemi 

Miq e familjar ju njoftoj se sot me date 23.10.2023 ndrroj jete Babai yne Abaz Ilaz Nebihu!

Per rastin e varrimit ju njoftojm me kohe!

U prehsh ne paqe Babe 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë