I jepet lamtumira e fundit Avni Bashës, i vrari në Malishevë

Një ngjarje e rëndë tronditi dje Malishevën dhe gjithë vendin. Isuf Zogaj vrau shokun e tij, duke e qëlluar me armë zjarri.

E sot, në varrezat e fshatit Vraniq të Suharëks ju dha lamtumira e fundit Avni Bashës.

Indeksonline ju sjell disa foto:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë