I moshuari drenicas rrëfen ngjarjen se si mbeti në karrocë (Video)

Një qytetar nga Drenica të cilit i duhet ndihma e karrocës për të lëvizur ka treguar se si është përditshmëria e tij.

Ai tash e sa kohë është në këtë gjendje dhe ka treguar se si mbeti i palëvizshëm.

Për të kuptuar ngjarjen e tij, ndiqeni videon më poshtë te lajmi.net:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë