Lladrovci nga Bukureshti: Me pritje të mëdha për fitore!

Përkrahësi i flaktë i kombëtares së Kosovës, Ramiz Lladrovci, ka postuar foto nga stadiumi i Bukureshtit ku po luhet ndeshja kualifikuese në mes të Kosovës dhe Rumanisë.

Ai në instagram ka shkruar si vijon:
Nga Bukureshti, në arenën gjysmë të zbrazur. Me pritje të mëdha për fitore!

https://instagram.com/p/CxGjL3jtCox/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë