Zjarrfikësit e Drenasit po përballën me shumë zjarre fushore

Zjarrfikësit e Drenasit po përballën me shumë zjarre fushore.

Vetëm ditën e sotme janë ballafaquar me shtatë vatra të zjarreve në disa fshatra të Drenasit.

DrenicaOnline ka mësuar se në oret e pasditës së sotme zjarrfikësit kanë shuar një zjarr në fshatin Balincë të Malishevës.

Zjarri kishte filluar 24 orë më parë dhe është shuar nga zjarrfiksit e Drenasit.

/DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë