Vdes 35-vjeçarja Smakiqi, la pas vetes 4 fëmijë, një foshnje 6 muajshe

Një lajm i trishtë ka goditur sot familjen Smakiqi dhe tërë Mitrovicën.

35 vjeçarja Fatmire Smakiqi pas një përballje me një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë, shkruan Jepi zë.

E ndjera do varroset sot në ora 19:30 me namazin e akshamit në varrezat e qytetit në Shipol.

.

.

.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë