Policia bastisë ministrinë e Rozeta Hajdarit

Pas banesës dhe restaurantit të Ridvan Muharremit, Policia ka nisur bastisje në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë.

Bastisja vjen pas publikimit të incizimeve rreth aferës vaji dhe gruri nga Gazeta Nacionale.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë