Persona të panjohur tentojnë të vrasin një person në Drenas, policia jep detaje

Një person ka raportuar në polici se të martën rreth orës 23:00 derisa ka qenë duke lëvizur me veturën e tij në Drenas, të dyshuar të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij ku si pasojë i njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet përkatëse policore ku kanë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kompetent ndërsa rasti është nën hetime.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë