Shtohet familja e Ramiz Lladrovcit, Siera është anëtarja më e re e familjes

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka njoftuar se është bërë gjysh i një mbese me emrin Siera.

Siera pres që ta ketë fëmijërinë dhe rriten e lumtur bashkë me fëmijët tjerë në Kosovën e lirisë, barazisë dhe vlerave më humane, ka shkruar Lladrovci.

Postimi i plotë:

Mirë se vjen Siera!

Sot, familja jonë ka gëzim. Elena dhe Driloni, janë prind edhe të një vajze me emrin Siera. Mirë se vjen në familjen Lladrovci, Siera!

Unë, Shema dhe pjesëtarët e familjes jemi tepër të lumtur për shëndetin e mirë të Elenës dhe Sierës. Në këtë ditë gëzimi për ne, të gjithë miqve e dashamirëve, ju urojmë mbarësi e gjithë të mirat.

Siera pres që ta ketë fëmijërinë dhe rriten e lumtur bashkë me fëmijët tjerë në Kosovën e lirisë, barazisë dhe vlerave më humane!

Sot, jam gjyshi më i lumtur në botë!

https://www.instagram.com/p/Cv9dPmkAGjf/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë