Përfundon ndeshja: KF Llapi 0:3 FC Feronikeli ’74

Feronikeli’74 e ka mposhtur Llapin me rezultat 3 me 0 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Ohër.

Për këtë disfatë ka njoftuar vet klubi i Llapit.

Postimi:

Golashënues: Abdoul Zoungrana (2 gola), Adem Maliqi (pen)

Ka përfunduar me disfatë ndeshja e fundit miqësore ndaj FC Feronikeli ’74.

Me këtë ndeshje edhe mbyllet faza përgatitore prej 7-ditëve në Ohër.

Pas ndeshjes, ekipi do rikthehet në Podujevë dhe do vazhdoj përgatitjet e fundit para fillimit të edicionit e ri.

#preseason #friendly #llapiferonikeli74 #fulltime

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë