Kurti si Haradinaj – Ia fut vrapit, pas tij edhe truprojat (Video)

Nuk dihet për çfarë arsye, por në një video të publikuar së fundi kryeministri i Kosovës, Albin Kurti shihet duke vrapuar deri te vetura e tij.

Në videon e publikuar në Instagram, Kurti shihet derisa vrapon dhe pas tij, edhe truprojat.

Ndërkohë, nuk dihet se as ku ka qenë duke shkuar kryeministri.

Vlen të theksohet se pamje të ngjashme kemi parë edhe më herët në Kosovë, kur ish-kryeministri Ramush Haradinaj vrapoi nga sheshi deri te objekti i Qeverisë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë