Digjet BMW-ja afër Arllatit, bëhet shkrumb e hi (Video)

Një veturë është kapluar nga zjarri mesditën e sotme në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Vetura e tipit BMW është djegur e tëra në afërsi të Malishevës dhe Arllatit.

Nuk dihet ende arsyeja e zjarrit, ndërsa përveç dëmeve materiale, nuk ka të lënduar./Indeksonline/

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë