Arrestohet një person në Arllat, dergohet menjëherë në Dubravë

Të premten rreth orës 22:00 policia e Kosovës ka arrestuar një person në Arllat të Drenasit, transmeton DrenicaOnline.

Policia nuk ka dhënë më shumë informacion përveçse se personi i arrestuar ka qenë në kërkim.

Njoftimi i policisë:

ARRESTIM I PERSONIT TË KËRKUAR

Fsh. Arllat, Drenas (NN) 17.03.2023-22:00. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje dënimi në burgun e Dubravës.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë