Gani Baksi “Fenomeni që u bë viral” që jeton me 100 euro tregon për jetën e tij dhe komenton Kurtin e Thaçin

Gani Shaqiri nga Baksi i Drenicës është i moshuari të cilin e kemi parë shpesh në rrjete sociale, sidomos në TikTok.

I moshuari që u bë viral, jeton me 100 euro, tregon se nuk bën asgjë tjetër veç se “rrin dhe pin”.

Ai gjithashtu e fajëson kryeministrin Kurti për ngritjen e çmimeve.

Për më shumë mund ta ndiqni VIDEON në linkun më poshtë: KLIKO KËTU

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë