“Msyshi”/ Këngëtarët nga Drenica, Asimi e Leonora sjellin super hitin

Dyshja Asim Gashi e Leonora Jakupi po kanë shumë sukses me bashkëpunimet e tyre.

Ata kanë publikuar këngën më të re, të quajtur “Msyshi”, e cila është shumë ritmike dhe premton të jetë një hit veror.

Teksti është bërë nga Fatmir Muja, ndërkaq për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Shpetasound.

Shijojeni këngën:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë