Rrahje me shkop e grushta në Prishtinë, pamje si nëpër filma (Video)

Një rrahje mes dy personave ka ndodhur së fundi afër Xhamisë së Llapit në Prishtinë.

Në pamjet që ka siguruar Indeksonline shihet se një person me shkop në dorë afrohet tek një veturë e ndaluar në rrugë.

Më pas shoferi del nga vetura dhe kështu fillon rrahja mes tyre me grushta e me shkop.

Më poshtë pamjet:

VIDEO – KLIKO KËTU

 

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë