LAJM I FUNDIT: Një termet tjetër godet Shqipërinë, ja ku ishte epiqendre

Një tjetër tërmet ka goditur Shqipërinë pak çaste më parë.

Epiqendra e tërmetit ndodhet 12 km larg Pukës.

Tërmeti i sotëm pason atë të mbrëmjes së kaluar në këtë zonë i cili shkaktoi plasaritje të mureve të spitalit dhe të disa pallateve.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë