Vetura godet një këmbësor në Arllat të Drenasit (Video)

Një person është goditur nga vetura para pak çasteve në Arllat të Drenasit.

Autoambulanca dhe policia kanë dalë menjëherë në vendin e aksidentit.

Personi i lënduar është nisur drejt emergjencës dhe nuk dihet gjëndja shëndetësore e tij.

Lexuesit e DrenicaOnline kanë dërguar pamje nga ky aksident.

/DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë