Pas reshjeve të shiut, fillon bora në Drenicë

Pas të reshjeve të shiut në Drenas dhe Skenderaj ka filluar të bie borë.

E që borë do të binte gjatë ditës së sotme, ka paralajmëruar edhe Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, shkruan DrenicaOnline.

Shoferët apelohet të kenë kujdes të shtuar në trafik dhe me veti ti bartin paisjet dimërore.

/

/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë