“Shqipet e Drenicës” zënë vendin e parë në festivalin e mbajtur në Durrës

Ansambli “Shqipet e Drenicës” ka zënë vendin e parë në festivalin “Luajm dhe vallëzojmë 2021” që është mbajtur në Durrës, shkruan DrenicaOnline.

Ndërsa valltari më i mirë është zgjedhur Enis Maloku.

“Shqipet e Drenicës” kanë falënderuar për mikëpritjen dhe ftesën profesorin Arian Plaku./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë