Ajazi takon bashkëvendasit: Dëshirë e madhe për ndryshimin që duam

Mbrëmë kandidati për kryetar të Komunës së Drenasit, Driton Ajazi ka takuar bashkëvendasit në Sankoc.

“Nga vendi ku mora hapat e mi të parë Sankoci, që njihet për mikëpritjen dhe dëshirën e madhe për ndryshimimin që e duam”, ka shkruar Ajazi në profilin e tij në Facebook.

Në zgjedhjet e 17 tetorit, Ajazi nga “Demokratët për Drenasin” ka numrin 182 në fletvotimin për kryetar komune.

Ai thotë se kjo është koha jonë, koha e demokratëve të Drenasit./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë