Gani Krasniqi kërkon mbështetje në zgjedhjet e 17 tetorit

Kandidati për asamble komunale në Drenas nga Partia Demokratike e Kosovës, Gani Krasniqi ka ftuar qytetarët ta votojnë atë dhe Ramiz Lladrovcin për kryetar në zgjedhjet e 17 tetorit, shkruan DrenicaOnline.

Biznesmeni nga Negroci në listën e PDK-së ka numrin 22 dhe gëzon mbështetje të madhe nga bashkëvendasit.

Njoftimi i plotë i Krasniqit, postuar në Facebook:

Te dashur miq,

Ju ftoj që në zgjedhjet komunale të 17 Tetorit të votoni Partinë Demokratike të Kosoves (PDK), me Kryetar z. Ramiz Lladrovci  177✅
dhe mua si kandidat për Kuvendin Komunal me numrin 22✅.

Ju falenderoj per mbështetjen e vazhdueshme.
Me Respekt GK!

#PDK
#RamizLladrovci 177✅
#GaniKrasniqi 22✅

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë