Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë (VIDEO)

Një aksident trafiku mes dy automjeteve ka ndodhur pak më parë në rrugën Pejë-Prishtinë te Ura e Sllatinës, shkruan Gazeta Sinjali.

Sinjalizuesi i Gazetës Sinjali ka dërguar një video ku shihen veturat e aksidentuara, si dhe policët që kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Sinjalizuesi ka njoftuar se si pasojë e këtij aksidenti janë krijuar kolona në këtë pjesë të rrugës.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë