Kolona të gjata të veturave në Komoran

Një aksident trafiku që ndodhi rreth orës 13:00 në Llapushnik, ka bërë që të krijohen kolona të gjata nga Komorani deri te vendi i aksidentit, shkruan DrenicaOnline.

Policia ndodhet në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.

Përveq dëmeve materiale ende nuk është raportuar për të lënduar./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë