Ditë zie për Skenderajn/ Rryma mbyt një përson

Burime të portalit rajoni.org bëjnë të ditur së para pak minutash në në lagjen lll të Komunës së Skenderajt një përson ka humbur jetën tragjikisht nga rryma.

Sipas burimeve viktima I.P eshte goditur nga rryma.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore, njësiti i KEDS-it dhe inspektori i punës./Rajoni.org/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë