Femra nga Drenasi e denoncon një mashkull në polici: Po me keqtrajton psiqikisht

Një femër nga Drenasi ka njoftuar policinë se në vazhdimësi është duke u keqtrajtuar psiqikisht dhe me disa veprime tjera nga një mashkull.

Rasti sipas policisë është raportuar me 20 qershor në ora 16:00, transmeton DrenicaOnline.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë