Pamje nga stuhia e fuqishme në Lipjan (VIDEO)

Reshje të furishme të shiut dhe breshrit kanë rënë pasdite mbi vendin tonë, raporton Gazeta Sinjali.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, shihet se në Lipjan ka pasur edhe erëra të forta.

Ende nuk dihet për dëmet që ka shkaktuar kjo stuhi.

Ndërkaq, bëhet e ditur sa ka ndërprerje të rrymës në shumë pjesë të qytetit.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë